ویجت

۹۱۳۰۲۶۵۴ ۰۲۱

طراحی فرم با امضای دیجیتال در المنتور

امضای دیجیتال و خروجی pdf در فرم المنتور

آنچه خواهید آموخت

اگه بگم تو فرمهای المنتور هم میتونین از کاربرانتون امضا بگیرین هم بصورت PDF خروجی بگیرین آیا به المنتور ایمان می آورید؟ برای بعضی از سایتها از واجباته که امضای کاربرانتون رو هم ثبت کنید. خیلی هم ساده و جذابه مراحل کار. در این جلسه براتون توضیح دادم فقط اگر ادان محتوای پویا برای المنتور رو هنوز تهیه نکردین بشتابید که وقتشه!


خرید داینمیک ادان المنتور
دسترسی به تمامی امکانات پویا برای المنتور!

اضافه کردن امضا به فرمهای المنتور و خروجی فرم بصورت پی دی اف در ایمیل

ابتدا ادان محتوای پویا برای المنتور رو نصب میکنیم بعد یک برگه یا نوشته در المنتور باز میکنیم. یک فرم وارد میکنیم. فیلدهای نام و ایمیل و امضا نیاز داریم. نوع فیلد امضا رو signature کنید. اکشن بعد از فرم رو هم pdf و ایمیل پویا کنید. حالا در قسمت پی دی اف یک گزینه میاد که میتونیم ویرایشگر سایت Dynamic.ooo  رو باز کنیم. در این ویرایشگر فرم پی دی اف رو طراحی میکنیم. بعد از منوی این ویرایشگر کد فرم رو کپی کرده در قسمت پی دی اف فرم پیست میکنیم. 

حالا در قسمت ایمیل پویا کد زیر رو برای متن وارد میکنیم: 

<a href=” [form:pdf:url]“>[form:pdf:title]</a>

یادتون باشه در قسمت متنی وارد کنید نه دیداری. به جای [form:pdf:title] میتونیم متن مورد نظرمون رو بنویسیم. و برای درج نام یا ایمیل کاربر از شرت کد فیلدها استفاده میکنیم. ویدئوی آموزشی رو ببینید که کاملتر توضیح دادم و برای من بنویسید آیا این آموزش براتون مفید بوده یا نه؟ میتونید لینک آموزش ما رو در شبکه های اجتماعیتون هم به اشتراک بگذارید تا دوستانتون هم از این آموزشهای المنتور فارسی بهره مند بشن. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *