ویجت

۹۱۳۰۲۶۵۴ ۰۲۱

معرفی المنتور نسخه 3.1.0: آزمایشات، عملکرد و لندینگ پیجهای جدید

نسخه 3.1.0 المنتور

آنچه خواهید آموخت

باز هم افزونه المنتور با نوآوری های جدیدش غافلگیرمون کرد، در المنتور فارسی سعی میکنیم ویژگیهای جدید در نسخه های آپدیت رو برای شما عزیزان توضیح بدیم. طراحان افزونه المنتور همیشه سعی می کنند طراحی وب سایت و لندینگ پیجها بهتر و آسونتر بشه. نسخه جدید المنتور 3.1.0 دارای ویژگی های بهبود عملکرد، گزینه مجزای جدید لندینگ پیج و گردش کار بهتر در مدیریت صفحات بازاریابی شما همچنین آزمایش های اکتشافیه.

آزمایشهای المنتور

قبل از انتشار در نسخه های جدید المنتور، ویژگیهای جدید رو تست کنید.

از زمان انتشار Elementor 3.0 ، طراحان المنتور تلاشهای زیادی برای بهبود روش آزمایش و انتشار ویژگی ها کردند. به عنوان بخشی از این تلاش، در نسخه جدید قابلیت جدیدی رو معرفی میکنند که به شما امکان میده برخی از ویژگی ها رو قبل از انتشار، تجربه کنید و آزمایش و بازخورد بدید.

از اونجا که برخی از این ویژگی ها هنوز در دست بهبوده و برای جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی، این امکان وجود داره که فعال یا غیرفعالشون کنید و نحوه تأثیر اونها رو روی سایتتون آزمایش کنید. من بهتون پیشنهاد میکنم که این ویژگیها رو روی کپی سایت وردپرس خودتون تست کنید. اینطوری میتونین در انتشار نسخه های بعدی المنتور موثر باشید.

لطفاً توجه داشته باشید که آزمایشات ممکنه تغییر کنن یا بر اساس پیشرفت ویژگی حذف بشن. توصیه می کنیم با احتیاط از اونها استفاده کنید.

در زیر آزمایشاتی وجود داره که میتونین در نسخه جدید ببینید:

1. بهبود Asset Loading

آزمایش Asset Loading بر روی بهینه سازی سرعت سایت و امتیاز دهی متمرکزه. این آزمایش عملکرد فرات اند رو بهبود میده، با بارگذاری قسمتهایی از کد JS زیرساخت فقط در صورت نیاز در صفحه، در زمان بارگیری در هر صفحه صرفه جویی میشه، که میتونه منجر به کاهش 103 کیلوبایت فایل JS بشه.

با شکستن روش بارگیری به قطعات کوچیک، کاربرانی که از پروتکل HTTP / 2 در سایت های خودشون استفاده میکنن از بارگذاری کارآمد بهره مند میشن، به دلیل Multiplexing که به مرورگر اجازه میده همه دارایی ها رو به طور موازی درخواست کنه. با توجه به تعداد ابزارکهایی که استفاده می کنید، منجر به افزایش قابل توجه عملکرد میشه.

2. پیشرفتهای دسترسی

با توجه به بازخوردهای قبلی درباره  A11y Accessibility improvements که کاربران المنتور به طراحان المنتور ارائه دادن، ظراحان تصمیم گرفتن روی ویجت تب تمرکز کنند. طراحان المنتور برچسب های خالی رو حذف کردند، حالت انتخاب شده برگه رو اضافه کردند و پیمایش صفحه کلید رو بهبود دادن. حالا بدون اون مشکلات میتونین ابزارک تب رو آزمایش کنین.

3. پیشرفتهای DOM

در المنتور نسخه 3.0.0 پیشرفت جدیدی معرفی شده بود. حذف و کاهش عناصر موجود در DOM. به منظور انتشار این بهبود به روشی کنترل شده و جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی با افزودنی های شخص ثالث یا کد سفارشی، تصمیم گرفته شد این بهبود به عنوان یک ویژگی اختیاری اضافه بشه. در این نسخه،  DOM Improvements  رو در زیر برگه آزمایشات مشاهده میکنین، شما میتونین این ویژگی رو فعال یا غیرفعال کنید.

سازنده لندینگ پیج در المنتور

گردش کار جدید برای شما بعلاوه الگوهای خیره کننده المنتور

هزاران بازاریاب از المنتور استفاده می کنن. توانایی ایجاد سریع و کارآمد صفحات فرود المنتور برای موفقیت اونها خیلی مهمه. در این نسخه، منطقه جدید Landing Page و گردش کار اضافه شده که به شما امکان میده صفحات فرود خودتون رو بسازین و سازماندهی کنین – همه از یک مکان!

ساخت لندینگ پیج المنتور در یک مرحله

تا حالا برای ساخت لندینگ پیج در المنتور باید صفحه ای رو ایجاد و نمای “Elementor Canvas” رو براش انتخاب میکردیم. برای کمک به ساده سازی گردش کار شما، توانایی ایجاد و مدیریت صفحات فرود از یک مکان واحد اضافه شده. حالا، در بخش الگوهای المنتور، با دسترسی سریع به تمام صفحات فرود به سرعت و تنها با دو کلیک، میتونین در وقت صرفه جویی کنین. چی از این بهتر!

المنتور پیشرو سازنده وب سایت همچنین پیشرو سازنده صفحه فرود هم هست

کتابخانه اختصاصی لندینگ پیج

برای ایجاد ابزارهای بیشتر و کمک به شما در طراحی سریعتر صفحات فرود، در نسخه جدید یک کتابخانه اختصاصی با بیش از 50 الگو صفحه فرود طراحی شده. من که دارم اینها رو براتون مینویسم کلی ذوق کردم واقعا المنتور محشره!  میتونید از فهرست جدید Landing Pages در داشبورد وردپرس به اونها دسترسی داشته باشید. : )

در آینده نزدیک، هم الکوها و هم ویژگیهای بیشتری برای ساخت صفحات فرود المنتور اضافه میشه. که به شما امکانات بیشتری برای بازاریابی و بهبود روش کار در لندینگ پیجها رو میده.

تگ سازگاری

بیش از 500 فزونه مکمل برای المنتور وجود داره که اگه قابلیتهاشون رو همراه با المنتور ارتقا ندن ممکنه تداخل و ناسازگاری در استفاده از المنتور بوجود بیارن شما میتونین در شبکه های اجتماعی با Compatibility Tag مطلعشون کنید.

آماده ای؟ المنتور رو بروزرسانی کن!

در این نسخه کلا تلاش برای بهبود عملکرد، سرعت و گردش کار هست تا بتونین وب سایت های سریعتر و قابل دسترسی تری داشته باشید و در ساختن صفحات مقصد بازاریابی خودتون صرفه جویی کنین.

پیش بروید و امروز به Elementor 3.1 بروزرسانی کنید! اگر سوالی در این مورد دارید یا هر سوالی درباره المنتور برای من در نظرات بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *