ویجت

۹۱۳۰۲۶۵۴ ۰۲۱

المنتور نسخه 3.3 : معرفی کیت کامل وبسایت

معرفی المنتور 3.3

آنچه خواهید آموخت

برای کیت‌های کامل وب سایت، کتابخانه کیت‌ها، نمونه‌برداری از رنگ و بهبود عملکرد بنیادی آماده باشید. المنتور 3.3 انقلابی در سرعت شروع یک پروژه جدیده، حداکثر استفاده از طرحهای موجود، اطمینان از ثبات و مشاهده بارگذاری سریعتر وب سایت شما.

در تلاش مستمر طراحان المنتور برای غنی‌سازی طراحان وب، به‌تازگی المنتور 3.3 منتشرشده. این انتشار یک ویژگی پیشگامانه ‌ست که انقلابی در کار شما ایجاد میکنه! روند ایجاد پروژه های جدید رو تسریع میده، به شما امکان میده از طرحهای موجود تون نهایت استفاده رو ببرید، از ثبات در کارتون اطمینان حاصل کنید و سرعت بارگذاری وب سایتتون رو بهبود میده. آماده‌ای؟ بیایید در المنتور شیرجه بریم!

طراحی سایت در یک جلسه

کیت کامل وبسایت

برای وبسایتتون یک طرح کلی ایجاد کنین

معرفی المنتور 3.3

به عنوان بخشی از خانواده  المنتور، ما هیجان زده‌ایم که مرحله بعدی قابلیتهای درون ریزی و برونبری المنتور نسخه 3.3 رو  معرفی میکنیم. حالا میتونین وبسایت‌های کامل، از جمله محتوا، طرح بندی، تنظیمات سایت و الگوها رو صادر کنید. اگر سایت شما شامل صفحات و پست های وردپرس، صفحات محصول ووکامرس یا انواع پستهای سفارشی باشه، همه اونها هم صادر میشن.

اگه بطور حرفه‌ای طراحی وب میکنید، در این نسخه یک تغییر بزرگ برای شروع پروژه‌هاتون حس میکنین. به زمانی که برای کار در زمینه طراحی ایده آل برای یک وب سایت صرف کردید – عنوان، پاورقی، صفحات منفرد، سیستم طراحی، محتوا و موارد دیگه – و اینکه با استفاده از این قابلیت شروع راحتتری برای پروژه جدید دارید، فکر کنین.

کل وبسایت شما به یک فایل zip فشرده میشه و میتونین اون فایل رو وارد یک سایت جدید المنتور کنین. طراحی پروژه بعدی رو با کیت کاملاً آزمایش شده خودتون شروع میکنین. این قابلیت هم در یک وب سایت کاملاً جدید و هم در وب سایتی که در حال حاضر فعاله، کار میکنه. اگر قسمت های Theme Builder موجود رو مثل سربرگها یا صفحه 404 وارد کنین، میتونین موقع وارد کردن، یکی رو انتخاب کنین و به‌راحتی از بروز تداخل و مشکلات جلوگیری کنین.

وارد کردن یک وب سایت کامل به ویژه موقعی مفیده که شما استانداردی برای دسته خاصی از وب سایتها داشته باشین و کتابخانه خودتون رو از طرح‌های آماده برای وب سایت‌های تجاری، فروشگاه‌های آنلاین، اوراق بهادار و غیره نگه دارین. دیگه نیازی به اینکه وقت و انرژی برای همه تنظیمات و الگوهای سایت بذارین نیست.

کتابخانه کیتها

طراحی وبسایت رو با یک کیت به‌راحتی تمام کنید

کتابخانه-کیت

قابلیت جدید درونریزی/ برونبری به ما این امکان رو داده که سرانجام از یک راه حل مورد انتظار برای ایجاد وب سایت‌های جدید و پیشرفته با کتابخانه کیتهای وبسایت المنتور رونمایی کنیم.

کتابخانه جدید کیت های وبسایت که در زیر زبانه المنتور در داشبورد وردپرس شما قابل دسترسیه، شامل دهها کیت وب سایت کامل و طراحی شده توسط طراحان برتره. شما میتونین با دسته‌بندی گسترده وب سایت (مثل تجارت، مسافرت، غذا، رویدادها) یا برچسبهای خاص (مثل سازمانهای غیردولتی، لباس، مربی شخصی و غیره) فیلتر کنین، کیت رو بصورت یک وب سایت زنده نمایش بدین و اون رو در وب سایت فعلی خودتون اعمال کنین فقط با 3 کلیک.

فقط یک ثانیه طول می کشد تا طراحی وب سایت با کیت ساخته شده از کتابخانه المنتور، با ابزارک های مناسب و طراحی کاملاً پیکسلی آغاز بشه. این کیت ها با توجه به آخرین روند طراحی ساخته شدن و شامل تمام قسمت های مورد نیاز برای یک سایت کاملاً کاربردی هستن – سرصفحه ها، پاورقی ها، 404، پاپ آپ و موارد دیگه. کیتها بهترین نقطه شروع برای الهام بخشیدن (و حتی میانبر) به پروژه طراحی وب بعدی شما و مکانی ایده آل برای شروع اولین وب سایت شما هستن. وقتی کتابخانه جدید کیت ها رو برای اولین بار باز می کنین، متوجه میشین که المنتور قبلاً اونرو با بیش از 80 کیت طراحی شده پر کرده که فقط با یک کلیک قابل استفاده‌ست. چه کرده المنتور واقعا!

و حالا این خدمات اینجا تموم نمیشه – المنتور با انواتو همکاری کرده، شما میتونین به بیش از هزار کیت وب سایت کاملاً آماده برای المنتور در تم فارست دسترسی پیدا کنین. ده‌ها دسته رو مرور کنین، هر کیت رو نمایش بدین و پس از خرید، به سادگی کیت رو برای شروع یکپارچه طراحی جدید وارد کنین. این امر به منظور وارد کردن کیت وب سایت به طور کامل، نیازی به سایر افزونه ها نداره.

بهبود عملکرد

فقط اونچه استفاده میکنین بارگیری کنین

بارگذاری بهتر المنتور

مانند هر نسخه جدید المنتور، بهبود عملکرد وب سایت های ساخته شده با المنتور رو در قلب اهداف قرار دادن. در جدیدترین نسخه المنتور، بارگذاری مشروط رو معرفی کردن (بارگیری فایلهای JS ویجت فقط در صورت استفاده)، بارگذاری مشروط کتابخانه‌های JS و Assets در هر بار استفاده.

در نسخه 3.3، المنتور روی دستیابی به بارگذاری سریعتر صفحه با کاهش مقدار CSS استفاده نشده توسط صفحات متمرکز شده. حالا، فقط پرونده های CSS از ابزارکهای مورد استفاده در یک صفحه بارگیری میشن، که باعث میشه اندازه کلی صفحه بسیار کمتر بشه. المنتور همچنین بارگذاری CSS درون خطی رو معرفی کرده که باعث کاهش فرآیندهای ارائه و بار مشروط کتابخانه انیمیشن میشه.

با المنتور فارسی همراه باشید، ما جزئیات رو در آینده برای شما به اشتراک میذاریم.

انتخاب کننده رنگ

اجازه بدید رنگ در وبسایت شما بدرخشه!

انتخاب-کننده-رنگ-المنتور

آخرین امکان اما نه کمترین، با نمونه گیری رنگ جدید ما ملاقات کنید! با این کار بلافاصله رنگ اصلی از هر تصویری در صفحه شما یا هر عنصر دیگری با یک رنگ از پیش تعریف شده گرفته میشه. برای اطمینان از سازگاری در طراحی، یک طرح رنگ کاربردی در سراسر وب سایت خودتون ایجاد کنین. Color Sampler حالا یک قابلیت داخلیه و نیاز به افزونه شخص ثالث رو از بین میبره.

المنتور 3.3 همه چیز در مورد ایجاد وب سایتهای سریعتر و کارآمدتره.

حالا شما میتونین برای پروژه های بعدی یک طرح کلی از پیش آماده داشته باشین یا از کیتهای المنتور براحتی استفاده کنین. همچنین سازگاری رنگها آسونتر شده. المنتور باز هم ما رو غافلگیر کرد و کلی ویجتهای جدید برای امسالمون داره. منتظر بمونین!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *