ویجت

۹۱۳۰۲۶۵۴ ۰۲۱

معرفی کتابخانه کیتهای المنتور | Elementor Kit Library

کتابخانه-کیت-المنتور

آنچه خواهید آموخت

کتابخانه کیت های جدید المنتور فارسی بالاخره در دسترس شد. هر کیت شامل تمامی اجزای موردنیاز وب سایته، این روش سریعترین گزینه شما برای ایجاد یک وب سایت جدیده. همه چیز رو در موردش بخونین!

کتابخانه-کیت-المنتور

المنتور یک روش نوآورانه دیگری برای ایجاد وب سایتها رو در نسخه جدید معرفی کرده: معرفی کتابخانه کیتهای المنتور! هر کیت شامل اجزاء وبسایت مورد نیاز شماست: محتوای صفحه، سرصفحه، پاصفحه، صفحات آرشیو، تک صفحه‌ها، پنجره های پاپ آپ، تنظیمات سایت، تنظیمات سراسری (رنگ، فونت و غیره).  کتابخانه کیتهای المنتور سریعترین روش برای ایجاد یک وب سایت جدیده.

تا به حال، کتابخانه الگوی ما شامل بلوک های محتوا، پاپ‌آپ ها، عناصر مختلف وب سایت مانند سرصفحه و پاصفحه و موارد دیگه بود. در حالی که برخی از این المانها از یک زبان طراحی مشترک پیروی می کردن و میتونستیم اونها رو به صورت جداگانه دانلود کنیم، این اجزا فقط برای بخشهای خاصی از طراحی سایت شما راه حل ارائه می کردن، نه برای کل وب سایت. چالش دیگه فرایند بارگیری قطعه قطعه بود که برای استفاده و ویرایش قالبها مراحل زیادی نیاز داشت.

بخشهای المنتور

و بنابراین، زمانش رسیده بود که المنتور از کتابخانه کیتها رونمایی کنه. المنتور فارسی رسماً گردش کار شما رو در یک سری کلیک کوتاه میکنه. این امکان برای شما در دسترسه که یک کیت کامل یا چندین جزء قالب رو به طور همزمان وارد کنین. از اینجا به بعد ، روند ایجاد وب سایت شما به طور قابل ملاحظه ای کوتاه تر میشه و کتابخانه کیت ها ده ها کیت وب سایت المنتوری از پیش طراحی شده رو ارائه میده که همه اونها در نسخه المنتور پروی شما گنجانده شدن.

المنتور ایجاد مجموعه کیتهای مختلف رو با دسترسی منحصر به فرد بسته به سطح اشتراک پرو شروع کرده:

5 مجموعه مشترک رایگان
65 کیت مشترک Pro
20 مجموعه مشترک اکسترا
و بسیاری دیگه در آینده!

در نسخه المنتور فارسی سایت ما به همه این کیتها دسترسی خواهید داشت.

یک سایت بهتر و سریعتر با نسخه پروی المنتور فارسی براحتی بساز!


خرید المنتور پرو

blog-side-banner

چرا المنتور کتابخانه کیتها رو ایجاد کرد؟

المنتور کتابخانه کیتهای جدید خود رو به عنوان بخشی از ابتکار خود ایجاد کرد تا منبعی رو  در خلق وب سایت های کامل، سریع و آسان در اختیار کاربران المنتوری قرار بده. هر کیت جدید به شما این آزادی رو میده که یک وب سایت جدید رو از پایه یک سایت کامل و از پیش طراحی شده که شامل یک سیستم طراحی قابل تنظیمه بسازید. المنتور کیتها رو به منظور تعیین استاندارد ایجاد کرده. هر کیت تنها با المنتور ساخته شده و از حداکثر قابلیت های هر ویژگی استفاده کرده، بدون هیچ گونه ابزار یا کد خارجی. در نهایت خوش اومدید و از آنچه المنتور ایجاد کرده لذت ببرید. شخصی سازی کنید و با توجه به نیازهای خودتون و کاربرانتون تغییرات رو اعمال کنید.

کیتهای آماده المنتور

دلایل بیشتر برای استفاده از کیتهای المنتور؟

  • کار با کیت ها روند کار شما رو کوتاه و سریع میکنه و در نهایت به شما این امکان رو میده که مشتریان بیشتری رو بدون آسیب رسوندن به کیفیت وب سایت هایی که ایجاد می کنید، جذب کنین.
  • شما میتونین یک کیت شخصی برای خودتون ایجاد کنین تا زمان ایجاد یک وب سایت جدید استفاده کنید و هر المان رو با سایت مربوطه تطبیق بدین. پس از انجام این کار، میتونین از کیت خودتون خروجی بگیرین و از آن به بعد در هر سایتی استفاده کنین.
  • کتابخانه کیت ها همچنین به عنوان منبع الهام برای شما کاربران ساخته شده:
    • طراحی الهام بخش: برای معرفی طرح ها و تغییرات مختلف که میتونین با المنتور ایجاد کنید. وقتی صحبت از اونچه میتونین با المنتور طراحی کنید مطرح میشه، آسمان در برابرش محدوده و این دقیقاً همان چیزیه که کتابخانه کیتها سعی در اثباتش داره.
    • طرح بندی الهام بخش: کتابخانه میتونه روش های منحصر به فرد و جذاب استفاده از ویجتهای المنتور رو به شما نشون بده.
  • ویجتهای المنتور  به هیچ وجه محدود به موارد استفاده اصلی نیستن و کیت ها روش ها و قالب های زیادی رو که میتونین از ویجت ها در آنها استفاده کنین، همراه با تکنیک های خلاقانه در مورد نحوه استفاده به شما نشون میده.

بریم سراغ چند تا مثال که چگونه می توانید با وارد کردن کیتهای المنتور و مشاهده نحوه ساخت اونها، از المنتور به شیوه ای هوشمندتر استفاده کنین:

مرور کیتهای المنتور

  1. در کیت شرکت تورهای پیاده روی، می ببینید که تصویر هرو (مهمترین بخش برگه که معمولا بخش اول بالای رگه هست رو هرو یا قهرمان میگن ) از سه ستون کنار هم در یک بخش تشکیل شده. در نگاه اول به نظر میرسه که سه تصویر جداگانه با انیمیشنها و حرکتهای مستقل وجود داره، اما در عمل ما فقط یک فایل تصویری بارگذاری کردیم و در هر ستون در موقعیت متفاوتی قرار گرفته تا اندازه و زمان بارگذاری صفحه به خطر نیفته.

بخش هرو المنتور

2. در کیت آرایشگاه، (و اساساً در هر کیت پرو)، المنتور هر پاصفحه رو طوری پیکربندی کرده که دارای یک آرم پویای حق چاپ باشد و نیازی به بروزرسانی مداوم نداره. به این معنی که المنتور داده ها رو از فیلدهای سفارشی استخراج میکنه و به صورت پویا نمایش میده. به عنوان مثال، میتونین هر قسمت متنی رو پیکربندی کنید تا تاریخ و زمان فعلی رو به طور مداوم نشون بده، بدون نیاز به بروزرسانی دستی. این ویژگی برای کپی‌رایت پاصفحه که اعتبار آن بر اساس تاریخ نوشته شده در داخل المنتور تعیین میشه، بسیار مفید و مؤثره.

فیلد پویا در المنتور

3. در NGO کیت، المنتور از یک هک جالب استفاده کرده که تقسیم کننده ای رو در سه رنگ مختلف نشون میده و با پالت رنگ وب سایت مطابقت داره، اما در واقع بدون افزودن سه تقسیم کننده به طرح.

خب، چرا باید از کیتهای کتابخانه المنتور استفاده کنید؟

هر کیت در کتابخانه توسط طراحان متخصص المنتور ساخته شده که نیازهای سازندگان وب، مسائل احتمالی که ممکنه در طول فرآیند ایجاد وب سایت بوجود بیاد رو درک کرده و در نهایت که المنتور رو زندگی میکنه و تنفس میکنه.

تیم المنتور تمام مجموعه ها رو با این درک ساخت که همه المانها باید تغییر پذیر باشن و به گونه ای ساخته بشن که به عملکرد سایت آسیب نرسونه. طرح و ساختار کیت باید برای کاربر قابل فهم و واضح باشه، و با واگذاری نام به همه بخشها، کاهش وزن فایل تصویری تا حد امکان و کاهش حداقل میزان استفاده از تنظیمات سراسری، این وضوح رو تضمین میکنه. لازمه تا سایت شگفت انگیز به نظر برسه و در عین حال به راحتی به گردش کار کاربر منتهی بشه.

هر کیت شامل عناصر وب سایته که به عنوان پایه و اساس هر وب سایتی که ایجاد می کنید عمل میکنه: هدر، فوتر، صفحه اصلی، و حداقل سه صفحه اضافی محتوا و یک صفحه 404. صفحات بایگانی، تک پست ها و پاپ آپها نیز در هر کیت مربوطه گنجانده شده. هر کیت با هدف اساسی ساخته شده تا به شما این امکان رو بده با توجه به نیازتون تغییر بدین. همه چیز رو میشه تغییر داد و به دلخواه اضافه کرد: تصاویر، محتوا، انیمیشنها، اقتباس طرح، رنگ ها، فونتها و موارد مشابه.

کتابخانه کیت ادعا نمیکنه مفهوم جدیدیه که قبلاً با آن برخورد نکردین، اما بر ابتکار المنتور در ارائه مجموعه هایی که به شما امکان میده سایت المنتوتون رو به بهترین شکل ممکن بسازید، تأکید میکنه. هر کیت بر اساس “Elementor Pure” ساخته شده: فقط از ابزارک های المنتور استفاده میشه، به گونه ای که نیازهای وب سایت هر کاربر و نقاط نیاز رو پاسخ بده.

کیتهای المنتور

یکی دیگه از اولویت های کلیدی المنتور موقع ساخت هر کیت اینه که بپذیریم این آخرین نسخه وب سایتی نیست که کاربران ما در حال ایجاد اون هستند. برعکس، هر کیت بر این فرض ساخته شده که باید ذاتاً انعطاف پذیر باشه، چون کاربران وب سایتشون رو به طور مداوم به روز میکنن و اونرو شخصی تر و شخصی تر میکنن.

یک مثال در این مورد: نمادهایی که ما در کیت ها استفاده می کنیم از طریق فایل های SVG ایجاد میشه که رنگ، اندازه و جهت اونها به راحتی قابل تغییر و اصلاحه. مثال دیگه: محتوای تصویری که در یک کیت استایل شده و تنظیم شده می تواند بدون نیاز به تنظیم استایل مجدد، با تصویر جدید بارگذاری شده جایگزین بشه.

در آینده المنتور چی برامون داره؟

هر ویژگی و ویجتی که المنتور ارائه میده در کیتها استفاده میشه، که به طور مداوم با توجه به نیازهای روزانه و صنعت بروز میشه. المنتور به ایجاد انواع و اقسام کیت ها ادامه میده. برای طراحان وب سایت، بازاریابان و متخصصان برای طیف وسیعی از مشتریان.

حالا وقتشه کهکه کیت های wireframe وارد بازی بشن، چون اونها به عنوان یک ساختار تمیز و از پیش ساخته شده آماده برای محتوای سفارشی عمل می کنن. از همان ابتدا، شما میتونین دارایی های طراحی شخصیتون رو وارد کرده و طرح های مورد نیاز مشتریتون رو شروع کنین.

شما باید چیکار کنین؟

از کیتها استفاده کنین و بازخوردش رو برای ما بنویسید. ما به این محصول المنتور افتخار میکنیم و همچنین مفتخریم که در المنتور فارسی این قابلیت در دسترسه.

یک سایت بهتر و سریعتر با نسخه پروی المنتور فارسی براحتی بساز!


خرید المنتور پرو

blog-side-banner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *