ویجت

۹۱۳۰۲۶۵۴ ۰۲۱

دکمه بیشتر بدانید در المنتور

دکمه-بیشتر-بدانید در المنتور

آنچه خواهید آموخت

بارها عزیزان از من سوال پرسیدن که چطوری میتونیم متن با دکمه بیشتر بخوانید یا بیشتر بدانید در افزونه المنتور بسازیم. طراحان المنتوری عزیز خیلی مواردی که در سایتها میبینین باید با ادانهای المنتور پیاده سازی کنید. البته من اصلا توصیه نمیکنم که ادانهای زیادی نصب کنید. چند تا از بهترینهاشو انتخاب کنید که براتون مفیده و سایتهاتون رو با همون ویجتهایی که در اختیار دارین طراحی کنین. 

یکی از این ادانهای مفید و جذاب المنتور اکستراست که این ویجت Read more رو داره. اسم ویجت هست آنفولد و ما در المنتور اکسترا فارسی اسمش رو باز کردن گذاشتیم چون متن رو باز و بسته میکنه. 


خرید المنتور اکسترا

ویجت انفولد چند مدل داره هم با دکمه بیشتر بدانید میتونین درست کنید هم بعلاوه بذارید. موقع بسته شدن هم میتونین متن رو تغییر بدید مثلا بنویسید کمتر یا بسته شود یا اینکه منها بذارید. حالت محو و مخفی به ادامه متن میتونین بدین. همچنین علاوه بر نیمیشنهای مختلفی که برای نحوه باز شدن دکمه داره میتونین رنگ و استایل دکمه و متن رو هم تغییر بدین. 

بیشتر بدانید

خرید المنتور پرو

این مطلب رو بدلیل اینکه کاربران زیادی از من پرسیدن در آموزش المنتور هم قرار دادم تا با این ویجت آشنا بشید. منتظر نظرات شما هستم. آرزوی من موفقیت شماست. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *