ویجت

۹۱۳۰۲۶۵۴ ۰۲۱

دانلود الگوی آماده سایت دوره های آنلاین المنتور

قالب آماده دوره آنلاین المنتور

آنچه خواهید آموخت

در جلسات قبل هم براتون گفتم که المنتور پرو هر ماه یه بسته الگوی آماده در قالبهاش قرار میده که به‌راحتی میتونین درج کنین و وقتتون رو صرف طراحی سایت نکنین. نهمین کیت الگوی آماده المنتور با توجه به دوره کرونایی که قرار داریم، کیت الگوی آماده دوره های آنلاینه. زیبا و جذاب طراحی شده.

هوم پیج: ارائه مزیت اصلی دوره آنلاین

سایت آماده با المنتور

صفحه اصلی کیت الگوها همیشه لحن اون الگو رو تعیین میکنه. یک پس زمینه تمیز، مینیمالیستی با الگوی ظریف باعث پیام رسانی واضح و جذاب و تاکیدی میشه. روند تفکر این طراحی به این صورته که بازدید کننده فوراً متوجه بشه چرا این دوره آنلاین طراحی شده؟ با چه هدفی طرح ریزی شده. یکی دیگر از ویژگی‌های طراحی منحصر به فرد این سایت شکل خاص دکمه ها در تمام سایته که به طور مداوم رعایت شده و به نوعی منتهی به یک برندسازی شخصی میشه. خیلی خوب در یاد بازدید کننده میمونه.

صفحه معرفی دوره

قالب آماده المنتور

در این صفحه معرفی دوره شما توجه خواهید کرد که یک منوی ثابت در سمت راست این صفحه قرار داره و باعث میشه کاربر خیلی راحت بتونه بین صفحات مورد نظر پیمایش کنه و وقت زیادی ازش نگیره این منوی چسبنده در المنتور  طراحی زیبایی به صفحه معرفی دوره ها داده.

هدر، فوتر و پنجره پاپ آپ

الگوی آماده دوره های آنلاین المنتور

هدر و فوتر این سایت بسیار جذابه به کل این الگوی آماده فقط با المنتور طراحی شده هدر به صورت منوی همبرگری و فوتر با اینکه بسیار ساده هست خیلی منحصر به فرد به این صورت که در دل خودش یک پاپ آپ داره میتونین آموزش ساخت هدر و فوتر در المنتور همچنین ویدئوی آموزشی قالب پاپ آپ در المنتور رو ببینین. سه مدل پاپ آپ زبیا هم در این الگو طراحی شده. اموزش ساخت پاپ اپ در ادآن پاور پک المنتور هم میتنوه براتون جالب توجه باشه.

صفحه 404 در بسته الگوی اماده المنتور

الگوی آماده دوره های آنلاین المنتور

مفهوم سادگی در این صفحه 404 منتقل میشه. جایی برای سردرگمی وجود نداره. بازدید کننده به خوبی میدونه که در یک صفحه شکسته یا غیرقابل دسترسه، اما او همچنان میدونه که هنوز در این سایت قرار داره و میتونه به صفحه قبلی یا صفحه دیگه ای برگرده. ساخت صفحات 404 در المنتور رو ببینین.

استفاده از کیتهای آماده المنتور که هر ماه در دسترس همه قرار میگیره حتما نیاز به المنتور پرو داره اگه تا حالا المنتور پرو رو تهیه نکردین از لینک زیر اقدام کنین که علاوه بر افزونه ارزشمند المنتور پرو از پشتیبانی همیشگی من هم برخوردار بشین. منتظر نظراتتون هستم. نظرتون راجع به کیتهای آماده المنتور چیه؟


خرید المنتور پرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *